Jdi na obsah Jdi na menu
 


dinopark v klainwelce

23. 12. 2007

ObrazekPrvní část tohoto velkého dinoparku se nazývá "In Reich der Giganten" (V říši obrů) a jsou zde k vidění dinosauři žijící v období zvaném jura. Zajímavou scénou je vodní svět k můžeme vidět tvory žijící v pravěkých oceánech. Dalšími zajímavými scénami tu jsou např. Dilofosauři bojující o kořist, Camrasaurus který se zabořil do bažiny nebo obrovská samice Barosaura chránící své mládě před dravým Allosaurem.

Druhá a také největší část tohoto krásného parku zobrazuje dinosaurypodle obrazů Zdeňka Buriana. Kromě dinosaurů jsou tu i plazi a obojživelníci z období před dinosaury a také pravěcí savci a ptáci. Nevětší a nejhezčí scénou je jezírko s ostrůvkem na kterém stojí Diplodokus opodál stojí Brachiosaurus který je nevětším modelem v celém parku a nad jezerem létají ptakoještěři.

Třetí část zvaná Sauriergarten (zahrada dinosaurů) obsahuje mnoho modelů dinosaurů, pravěkých savců a lidí. Je zde třeba vyobrazen lov na Mamuta nebo zápas mezi Tyrannosaury. Z dalších dinosaurů jsou tu Tenontosaurus, Velociraptor, Stegosaurus, Styrakosaurus, Pteranodon, Troodon, Plesiosaurus a další. Dále je zde mnoho scén ze života Neandrtálců, Australopitéků a mnoho jiných pralidí.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář